50% від усіх продажів бензину в Україні складає імпорт

За перший квартал 2011 року частка імпортного палива на українських АЗС виросла до 50%.

У першому кварталі 2011 року частка імпорту світлих нафтопродуктів збільшилася майже до 50%, заявив голова Державної податкової служби Віталій Захарченко під час оперативної наради.

"Якщо споживчий попит світлих нафтопродуктів залишився майже на рівні минулого року, то в першомц кварталі 2011 року потреби ринку на 48% задовольняються за рахунок імпорту", - сказав він, відзначивши, що в першому кварталі 2010 року частка імпортної продукції нафтопродуктів становила лише третину, пише Дело.

При цьому надходження акцизного податку з вироблених в Україні нафтопродуктів у порівнянні з 2010 роком збільшилися на 21%.

За словами Захарченка, до спеціального фонду державного бюджету за січень-квітень 2011 року зібрано 1,4 млрд. гривень акцизного податку з вироблених в Україні нафтопродуктів.

Нагадаємо, що наприкінці березня уряд і власники українських НПЗ підписали меморандум про взаємне партнерство. Він передбачає збільшення об'ємів переробки нафти з боку НПЗ і надання державою необхідних для цього умов.

Читайте також:

Власники НПЗ домовилися з Кабміном про збільшення обсягів переробки нафти

На українських АЗС продають не бензин, а "бодягу" із вугілля

Нафтотрейдери придумали, як не платити мито за імпорт пального

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: