Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Депозитний портфель АРМА сягнув близько 350 млн

Інституція розглянула понад 1100 запитів правоохоронних органів цього року.

Сукупний депозитний портфель Агентства з розшуку та менеджменту активів складає близько 350 мільйонів гривень.

Про це 1 листопада заявив голова АРМА Антон Янчук під час конференції Transparency International Ukraine “5 років боротьби з корупцією: цінності та практики”.

“Сукупний депозитний портфель АРМА у гривні, євро та доларах складає сьогодні  близько 350 мільйонів гривень. І наразі вже нараховано близько 35 мільйонів гривень відсотків, — зазначив Антон Янчук.

За словами очільника АРМА, тільки за 2019 рік інституцією було розглянуто більше 1100 запитів правоохоронних органів на розшук та арешт майна корупціонерів. І такі масштаби є справжнім викликом для роботи Агентства.

Крім цього, Антон Янчук зазначив, що 1 листопада було закінчено перший етап випробувань прототипу реєстру арештованого майна. Ця система дасть змогу зрозуміти всім охочим, що відбувається з арештованим майном.

Нагадаємо, Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, займалось рейдерством, використовуючи державну систему електронних торгів, що реалізує заарештоване майно - СЕТАМ. Про це заявив в інтерв’ю міністр юстиції Денис Малюська.

Залиште свій коментар

Вибір редакції