Держрезерв відмовився купувати неякісну китайську гречку

Держрезев не захотів купувати китайську гречку, оскільки вона не відповідає державним стандартам.

Державний комітет України з державного матеріального резерву не має наміру закуповувати китайську гречку.

Про це заявив голова комітету Олексій Лелюк, коментуючи слова прем'єр-міністра Миколи Азарова про те, що у разі відсутності покупців гречки з Китаю вона буде відправлена на зберігання в резерв.

Лелюк відмітив, що його відомство не має відношення до закупівлі китайської гречки. "Держрезерв закуповує тільки продукцію, яка відповідає державним нормам і стандартам, що забезпечує належну якість продукції, що зберігається на наших складах. Тому закупівля китайської гречки не в компетенції нашого відомства", - сказав Лелюк.

Він упевнений, що після того, як на ажіотажі на гречку заробили виробники, цього року площі посівів гречки істотно збільшаться.

Нагадаємо, Україна і Китай 21 лютого підписали контракт на постачання гречки в Україну. Відповідно до цього контракту, перша партія законтрактованої гречки була відправлена з Китаю 11 березня 2011 року судном MSC BERYL.

27 квітня міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк повідомив, що перша партія гречки з Китаю в об'ємі 500 тонн поступила в Україну через Одеський порт.

Як повідомлялося, від китайської гречаної крупи відмовилась Вінницька область. Там влада домовилась з місцевими підприємствами про додаткове виробництво гречки.

Читайте також:

За рік овочі та фрукти подорожчали на 72%

Якщо українці не захочуть їсти китайську гречку, Азаров збереже її до гірших часів

Кілограм китайської гречки коштуватиме українцеві 19 гривень

Кабмін пообіцяв "засипати" українців гречкою та вівсянкою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: