До кінця року одне яйце коштуватиме 3 гривні

Українців, які налякані цінами на яйця, експерти заспокоїли: для новорічного столу куплятимуть яйця по три гривні за штуку.

До кінця року ціна одного яйця зросте до трьох гривень, а подекуди і більше. Таке подорожчання обіцяють продавці яєць та експерти.

Уже зараз яйця продають удвічі дорожче, ніж улітку. Причини для подорожчання, запевняють продавці, об'єктивні. Зараз кури менше несуться, та й утримувати птицю стало дорого. Зерно наполовину подорожчало. Пшениця коштувала 100 гривень центнер. А тепер 200.

Фабричні яйця теж подорожчали. Ціна, почала зростати ще наприкінці серпня. Зараз яйця з птахофабрик продають в середньому по гривні за штуку.

Продавець, яка такими яйцями торгує вже дванадцятий рік, пояснила політику ціноутворення: "Чогось коли яйця дорожчають, люди кажуть, що то - кінець світу. Ні! Це просто яйця доганяють всі ті ціни, що перед ними вже зросли. Раніше за 2 яйця могли купити буханку хліба, то тепер нам треба 3 яйця, напевно. Так само треба для яєць і світла, і кормів, і газу, щоб курятники обігрівати".

Продавці кажуть правду, кажуть експерти. Яйця подорожчали, бо інфляція в країні, і кажуть, що ціна домашнього яйця підніметься до трьох гривень за штуку. А фабричні коштуватимуть, як тепер домашні – гривня п'ятдесят.

Читайте також:

Политическая каша

В Україні вдвічі подорожчали яйця

В серпні харчі подорожчали майже на 9%

Влада хоче роздати бідним продуктові картки, а для решти українців підняти ціни

У ПР звинуватили ДАІ в подорожчанні картоплі

Відео“Веселі” яйця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: