Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ДТЕК Ахметова не визнали монополістом на ринку

Комітет вирішив, що енергохолдинг не монополіст.

Антимонопольний комітет України ухвалив рішення про закриття справи про монопольне становище енергохолдингу ДТЕК бізнесмена Ріната Ахметова. Про це повідомив журналіст видання "Наші Гроші" Юрій Ніколова на сторінці у соцмережі Facebook.

Журналіст зазначив, що глава АМКУ Юрій Терентьєв оголосив рішення закрити справу про монополізм ДТЕК за підсумками закритого голосування членів комітету. Уточнюється, що рішення ухвалено п'яти голосами проти одного.

Нагадаємо, у листопаді Антимонопольний комітет дійшов висновку, що Державна компанія "Енергоатом" та приватна ДТЕК мають ознаки монопольного становища на ринку. Згідно з проектом рішення, їх визнали монополістами, але штрафувати їх не збираються, бо ці компанії нібито не пожинають плодів свого монопольного становища.

 

Відео"Енергоатом" та ДТЕК мають ознаки монопольного становища на ринку – АМКУ

Крім того, державні експерти визнають, що "Енергоатом" та ДТЕК мають ринкову владу - тобто теоретично можуть диктувати умови на енергетичному ринку України. Цей проект є результатом розгляду скарги на компанії Рината Аметова, який тягнеться ще з вересня 2015 року. 

"Енергоатом" та ДТЕК мають ознаки монопольного становища на ринку – АМКУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції