Експерти прогнозують зростання цін на нерухомість в Україні

Це пов'язано із здорожчанням будматеріалів.  

Експерти прогнозують, що в 2016 році зростуть ціни на нерухомість. У першу чергу, українські забудовники прогнозують здорожчання квартир в новобудовах, ідеться в сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

Зростання цін на житло пояснюють здорожчанням будматеріалів. Наразі будівельники намагаються зацікавити покупців різноманітними акціями та знижками. Однак, запевняють, що це не на довго, адже працювати в мінус будівельники не будуть.

Що ж стосується вторинного ринку житла, тут експерти прогнозують здешевшання, щоправда, незначне. Ціни можуть знизитися на 8-10%.

Тим часом, в Україні почало дешевшати пальне. У Міненерго заявили про зниження цін на деяких автозаправках. Зокрема, вартість бензину зменшилася на 50 копійок.

Ціни на нерухомість зростуть 2016 року

В першу чергу українські забудовники прогнозують здорожчання квартир в новобудовах. Зростання цін на житло пояснюють подорожчанням будматеріалів. Наразі будівельники намагаються зацікавити покупців різноманітними акціями та знижками. Що ж стосується вторинного ринку житла, то експерти прогнозують подешевшання. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: