Фальшивомонетники найчастіше підробляють 200 гривень

Дата публікації
Перегляди
1887
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фальшивомонетники найчастіше підробляють 200 гривень

Фальшивомонетники все рідше підробляють гривні / Фото: Житомир online

В Україні стало на третину менше фальшивих грошей.

Кількість підроблених гривневих банкнот за 10 місяців поточного року порівняно з відповідним періодом минулого знизилася на 34%, а сума підроблюваних банкнот - на 47%, повідомив заступник директора Генерального департаменту регулювання грошового обороту України Віктор Заєнко.

Він також зазначив, що найбільш підроблювані в Україні грошові банкноти номіналом у 200 грн, 50 грн, 20 грн. За словами заступника директора Гендепартамента, купюра в 200 грн - "старого зразка, яка була введена в обіг у 2001 році і має недостатній рівень захисту".

Крім того, Заєнко додав, що ця банкнота не була надрукована на Монетному дворі України і до певного часу зберігалася в запасах Нацбанку. Як тільки було виявлено, що вона недостатньо захищена від підробок, банкноту, за словами Заєнка, стали вилучати з обігу, друкуючи замість неї банкноти нового зразка.

Нагадаємо, за даними Нацбанку України, в 2010 році на 1 мільйон штук гривневих банкнот припадало 5 підроблених, тоді як в 2009 році цей показник становив 5,5 штук.

Читайте також:

В Ужгороді затримали 10-річного фальшивомонетника

Гривня стала нецікавою для фальшивомонетників

У Миколаївській області міліція викрила групу фальшивомонетників

20 млн фальшивих доларів розвезли по світу гастарбайтери з Молдови

В Італії вилучили понад мільйон фальшивих євро

Наступна публікація