В Італії вилучили понад мільйон фальшивих євро

В Італії затримали групу фальшивомонетників. У них вилучили понад мільйон фальшивих євро.

Італійська поліція впіймала групу фальшивомонетників, які діяли на півдні країни. Усього заарештовано 96 людей, у яких вилучено 1,23 мільйона фальшивих євро. У поліції не виключають, що кількість затриманих може зрости, оскільки в причетності до виготовлення і збуту фальшивих грошових знаків підозрюються ще 175 людей. За уточненими даними, більшість арештів була зроблена в районі міст Реджо-ді-Калабрія і Неаполь.

Повідомляється, що злочинці виготовляли фальшиві банкноти вартістю 20, 50 і 100 євро, а також монети в 2 євро. Фальшиві гроші розповсюджувалися не тільки в Італії, але і на території всієї Європи. Вже відомо, що затримані вели злочинну діяльність в Німеччині, Іспанії та Литві.

Наголошується, що всі купюри і монети були дуже високої якості. Усього в результаті минулого рейду в Італії знайшли чотири лабораторії з виробництва фальшивих грошей.

У поліції стверджують, що це найбільша операція проти фальшивомонетників, які спеціалізуються на виробництві євро. Усього в ній взяли участь близько 700 поліцейських. Напередодні в районі Неаполя була зупинена діяльність групи, яка створювала фальшиві алжирські динари. Загальна сума конфіскованих грошей при перерахунку в євро складає 3,7 мільйони.

Читайте також:
Псевдо-ревізорка у військовій формі обікрала офіцера
Двоє шахраїв спробували покласти 202 млн. фальшивих доларів на рахунок
Прибалт витрачав в Україні фальшиві євро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: