Фіскальна служба реструктуризує "Укрнафті" більше 8 млрд боргу

Дата публікації
Перегляди
258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Фіскальна служба реструктуризує "Укрнафті" більше 8 млрд боргу

"Укрнафті" реструктуризують більше 8 млрд боргу / Фото: Укрнафта

Відповідно до умов договорів розстрочки, ПАТ "Укрнафта" має виплатити свій борг рівними частинами до кінця поточного року.

Державна фіскальна служба (ДФС) за дорученням прем'єр-міністра Арсенія Яценюка реструктуризує компанії "Укрнафта" понад 8 млрд грн боргів за податками.

Про це ДФС повідомила на своєму офіційному сайті.

"10 серпня 2015 року було підписано рішення про реструктуризацію боргу компанії, який становить понад 8 млрд грн. Відповідно до умов договорів розстрочки, ПАТ "Укрнафта" має виплатити свій борг рівними частинами до кінця поточного року", - зазначено в повідомленні.

Підписане керівництвом ДФС рішення було направлене до територіальних органів ДФС із подальшою передачею їх представникам компанії. Договори набирають чинності з моменту їхнього підписання "Укрнафтою".

6 серпня голова ДФС Роман Насіров заявив, що борг за податками і зборами "Укрнафти" виріс на 1 серпня до 9,6 млрд грн. За словами глави ДФС, тільки в липні "Укрнафта" не виплатила належні до оплати 3,2 млрд грн.

Насіров зазначив, що для стягнення цієї суми ДФС потрібна допомога з боку керівників держави, правоохоронних органів і судів.

Центральний офіс ДФС з обслуговування великих платників 28 травня звернувся до НАК "Нафтогаз України" з проханням розірвати трудові відносини з керівництвом ПАТ "Укрнафта" через несплату податків та зборів на 5,11 млрд грн.

Ключовий міноритарій "Укрнафти" Ігор Коломойський у відповідь заявив, що "Нафтогаз України" заборгував "Укрнафті" близько 50 млрд грн, тому "Укрнафта" погасить борг після того, як будуть погашені борги перед нею.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
258
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація