Fitch погіршило рейтинг України

Агентство Fitch знизило рейтинг України з "позитивного" на "стабільний".

Рейтингове агентство Fitch в середу, 19 жовтня, погіршило прогноз довгострокових рейтингів дефолту емітента (РДЕ) України в національній та іноземній валюті, що перебувають на рівні "B", з "позитивного" до "стабільного".

У відповідності зі шкалою Fitch, рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

"Баланс ризиків, що загрожують Україна, в даний час, після збільшення вартості залучення позикових коштів за кордоном і супутніх цьому побоювань щодо іноземного фінансування, а також на тлі прогнозованого уповільнення світового зростання, краще відбивається" стабільним "прогнозом", - заявив директор аналітичної групи Fitch по суверенних рейтингах Чарльз Севіль.

"Позитивний" прогноз був привласнений рейтингами Україна в липні 2011 року, проте з тих пір Fitch переглянуло прогнози зростання світового ВВП, а підсилився неприйняття ризику інвесторами призвело до зниження курсів валют багатьох emerging markets до долара США, відзначається в прес-релізі.

На початку вересня Fitch відкликало рейтинг України AA (ukr) за національною шкалою.

Читайте також:

Українська економіка застрягла на рівні африканських країн

Fitch може спровокувати другу світову фінансову кризу

Агентство Fitch відкликало рейтинг України

Світовий банк погіршив прогнози інфляції в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: