Гендиректора Yahoo! несподівано звільнили по телефону

Топ-менеджера однієї з найбільших інтернет-компаній Керол Бартц звільнили по телефону. Ціна акцій Yahoo! одразу виросла.

Одна з найбільших інтернет-компаній світу Yahoo! несподівано звільнила свого головного виконавчого директора Керол Бартц, яка обіймала цю посаду протягом двох з половиною років.

Рішення про звільнення Бартц ухвалила Рада директорів компанії. Як повідомила сама Бартц своїм підлеглим, глава Ради директорів Рой Босток звільнив її під час телефонної розмови.

"З сумом повідомляю вам, що мене щойно по телефону звільнив голова Ради директорів Yahoo!", - йдеться в електронному листі, який вона розіслала своїм колегам.

Тимчасовим виконувачем обов'язків президента став глава фінансового відділу Тім Морс. Компанія, тим часом, шукатиме кандидата на посаду гендиректора на постійній основі.

Новину про звільнення глави Yahoo! трейдери сприйняли позитивно: на позабіржових торгах ціна акцій інтернет-компанії піднялася на 7%.

63-річна Керол Бартц обійняла посаду головного виконавчого директора Yahoo! в січні 2009 року. До того часу вона працювала головним виконавчим директором комп'ютерного гіганта Sun Microsystems.

Останнім часом Yahoo! безуспішно намагався збільшити свою частку на ринку, не витримуючи конкуренції за розміщення реклами з такими інтернет-гігантами, як Google і Facebook.

Бартц намагалася надолужити позиції, втрачені порталом в конкурентній боротьбі, проте не досягла значних успіхів. З її ім'ям пов'язана програма реорганізації бізнесу, яка передбачала і звільнення співробітників. Крім того, влітку один з інвесторів з великою часткою в Yahoo! звинуватив Бартц у падінні курсу акцій, конфлікті з Alibaba Group і взагалі в невірній ринковій стратегії.

Компанія Yahoo! Inc. була заснована аспірантами Стенфордського університету Девідом Філо і Джері Янгом в січні 1994 року. Yahoo! володіє другою за популярністю в світі пошуковою системою і низкою сервісів, об'єднаних інтернет-порталом Yahoo! Directory.

Читайте також:

Аналітики Standard & Poor's рекомендують продавати акції Google

Стів Джобс подав у відставку з посади гендиректора Apple

Google та Apple визнали найбільш шанованими компаніями світу

Yahoo! відібрав у Google частку ринку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: