Кабмін запустив процедуру продажу ліцензій на 4G

За словами Гройсмана, конкурс на продаж ліцензій відбуватиметься максимально прозоро.

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні в середу, 9 серпня, ухвалив рішення про старт процедури продажу ліцензій зв'язку 4G.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це черговий крок на шляху економічного зміцнення України, і розвиток телекомунікаційної галузі.

Він також додав, що конкурс на продаж ліцензій відбуватиметься максимально прозоро, його результати в перспективі принесуть державі нові технології, а бюджету -  додаткові доходи.

"Ми розраховуємо, що публічний продаж дасть можливість залучити кошти в бюджет, але саме головне  - буде створена сучасна інфраструктура, яка буде розвивати національну економіку", - сказав Володимир Гройсман.

Своєю чергою, перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів підкреслив, що впровадження в Україні зв'язку 4G є вкрай важливим, адже наша держава в цьому аспекті відстає від провідних країн світу.

"Впровадження 4G розширить можливості держави й бізнесу у різних сферах життя, дозволить отримати приріст ВВП та забезпечить створення нових робочих місць", - сказав Степан Кубів.    

Нагадаємо, раніше "Київстар" заявив про готовність 92% свого радіоустаткування до роботи в стандарті зв'язку четвертого покоління і обіцяв запустити 4G у низці міст до кінця 2018 року.

Залиште свій коментар