Кава на вулицях Києва різко подорожчає

Дата публікації
Перегляди
2690
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кава на вулицях Києва різко подорожчає

"Таврії" з кавоварками вважають майже кіосками / Фото: ЛігаБізнесІнформ

Столична влада планує прирівняти автокав'ярні до стаціонарних кіосків.

Автокав'ярні, автомагазини та інші пересувні торгові точки КМДА хоче визнати тимчасовими спорудами, під якими маються на увазі звичайні кіоски. Тепер через необхідність підприємцям отримувати купу дозволів, вулична кава значно подорожчає.

У разі прийняття проекту постанови міськрадою, власники "кав'ярень на колесах" для легальної роботи в столиці будуть зобов'язані отримати у міському дозвільному центрі так званий паспорт прив'язки, пише "Коментарі".

Паспорт прив'язки, згідно з проектом, видається безкоштовно. Однак для його оформлення замовнику доведеться власними силами оформити та надати п'ять документів, ряд з яких треба буде отримувати в Головархітектурі і у балансоутримувача інженерних мереж, розташованих в місці, де власник кав'ярні має намір торгувати.

Нагадаємо, взимку Держгірпромнагляд оприлюднив інформацію про те, що не видав жодного дозволу на експлуатацію автокав'ярень. При цьому самі "кав'ярні на колесах", підкреслювалося в повідомленні, потенційно небезпечні для перехожих через наявність балона зі скрапленим газом.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2690
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація