Китай передумав рятувати Європу від кризи

Дата публікації
Перегляди
4677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китай передумав рятувати Європу від кризи

Резерви Китаю на сьогодні складають 3,2 трильйона доларів

Китайська влада немає права використовувати держрезерви ні для подолання бідності у країні, ні для допомоги іншим країнам.

Китай не буде використовувати свої золотовалютні резерви для допомоги єврозоні у боротьбі з борговою кризою, заявила заступник міністра закордонних справ Китаю Фу Ін.

Виступаючи з промовою в Пекіні, вона зазначила, що європейська влада, швидше за все, неправильно зрозуміла Китай, зокрема, те, яким чином країна управляє своїми міжнародними резервами.

Заступник глави МЗС КНР підкреслила, що влада країни не може використовувати свої резерви навіть для боротьби з бідністю в країні. За її словами, досвід фінансової кризи 1997 року навчив країну, як важливо мати великий обсяг міжнародних резервів.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що Китай може інвестувати частину своїх золотовалютних резервів у Європейський фонд фінансової стабільності (ЄФФС), що займається фінансуванням проблемних країн єврозони - Ірландії та Португалії.

У той же час заступник голови китайського МЗС наголосила, що відмова КНР від використання резервів для допомоги єврозоні не означає, що країна не підтримує Європу під час кризи.

Читайте також:

Китай заявив про готовність врятувати Європу від кризи

Борги Європи виросли до рекордного рівня

Німеччина не вірить у закінчення європейської кризи

Європа вийде з кризи через два-три роки

Єврокомісія просить весь світ "скинутись" на порятунок євро

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4677
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація