Американці скупили рекордну кількість зброї

Американці скупили рекордну кількість зброї

У громадян США в приватному користуванні є близько 230 мільйонів одиниць вогнепальної зброї / Фото: ukraine2012.gov.ua

У так звану "чорну п'ятницю" за покупками в магазин зброї відправилися майже 130 тисяч американців.

Відповідно данних, які напередодні обнародував заступник помічника директори ФБР Джерри Пендер, у дні листопадових розпродажів у США була продана рекордна кількість одиниць вогнепальної зброї.

За його словами, у так звану "чорну п'ятницю" (п'ятниця після Дня подяки, з якої починається традиційний різдвяний сезон знижок) у ФБР надійшло небувало високу кількість довідок про придбання стрілецької зброї - колишній рекорд, що тримався з 2008 року, був збільшений на 32 відсотка.

Всього 25 листопада за покупками в магазини зброї відправилися майже 130 тисяч американців. При цьому, на думку Джеррі Пендера, загальна кількість проданих пістолетів, револьверів, гвинтівок і рушниць у цей день може виявитися значно вище. Це пов'язане з тим, що при наявності відповідного дозвільного документа американський громадянин має право одноразово придбати кілька одиниць вогнепальної зброї, а точної статистики по продажах у конкретні дні ФБР не веде, передає ІТАР-ТАРС.

На думку представників ряду компаній-виробників, настільки різкий сплеск інтересу до вогнепальної зброї в США викликаний цілим рядом факторів, серед яких - високий рівень злочинності в ряді штатів. Крім того, останнім часом пістолети й навіть гвинтівки стали активно купувати представниці прекрасної статі - як для спортивної стрільби, так і для забезпечення власної безпеки.

У цей час у громадян США в приватному користуванні є близько 230 мільйонів одиниць вогнепальної зброї, яким володіють від 60 до 65 мільйонів американців.

Читайте також:

Українці тримають на руках мільйони пістолетів і рушниць

Міліція визнала, що дехто збирає зброю для нападу на держустанови

Кримчанин тримав вдома 20 гранат і тисячі набоїв

Повʼязані теми:

Наступна публікація