На світових біржах стрімко дешевшає нафта

Brent коштує $ 45.

У понеділок у світі відчутно дешевшає нафта. В ході електронних торгів на Лондонській і Нью-Йоркській біржах світові ціни знижуються.

Червневі ф'ючерси на легку нафту марки WTI на Нью-Йоркській товарній біржі (NYMEX) упали на 2,46%. "Чорне золото" торгується по $ 44,79 за барель.

На Лондонській біржі ICE Futures ф'ючерси на нафту марки Brent з поставкою в червні знизилися на 3,21%. Вартість складає $ 45,85 за барель.

Минулого тижня був озвучений експертний прогноз, за яким прайс на нафту має знизитися до $ 30 за барель. На думку представників Commerzbank, BNP Paribas і UBS Group, зростання цін на нафту на 70% в порівнянні з січневими мінімумами нагадує те, що відбувалося на ринку в минулому році, коли барель Brent виріс навесні до $ 68 за барель, однак в травні цей тренд вичерпав себе.

В Росії готуються до ціни нафти 40 доларів за барель

Уряд країни схвалив макроекономічний прогноз, за яким чорне золото коштуватиме ще дешевше, ніж зараз. За оптимістичним сценарієм, ціна зменшиться лише на два долари - до сорока доларів за барель. Тоді, як за песимістичним російська нафта Urals продаватиметься по 25, а прив'язана до неї російська економіка почне зростати лише 2018 року. Такі ціни на нафту у Росії прогнозують на цей і на наступні три роки. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: