Населення буде платити за світло і тепло олігархам

Дата публікації
Перегляди
9163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Населення буде платити за світло і тепло олігархам

За рахунок приватизації планують скоротити залежність від російського газу

Теплоелектроцентралі продадуть приватним інвесторам.

Український парламент підтримав законопроект про дозвіл приватизації теплоелектроцентралей. За відповідний документ проголосували 243 нардепа із зареєстрованих 395.

Даним законом виключаються з переліку державних об'єктів, які не підлягають приватизації Сімферопольська ТЕЦ, Камиш-Бурунська ТЕЦ, Сакські теплові мережі, Дніпродзержинська ТЕЦ, Криворізька теплоцентраль, Сєвєродонецька ТЕЦ, Лисичанська ТЕЦ, Миколаївська ТЕЦ, Одеська ТЕЦ, Охтирський теплові мережі, ТЕЦ науково-технічного центру ЕСХАР , Харківська ТЕЦ-5, Херсонська ТЕЦ та Севастопольська ТЕЦ.

Нагадаємо, ініціатром таких змін ще взимку поточного року виступало Міненерго. У відомстві очікують, що прийняття законопроекту дозволить залучити недержавні інвестиції за рахунок передачі майна ТЕЦ в оренду або концесію і провести технічне переоснащення підприємств для скорочення споживання природного газу.

За словами міністра енергетики Юрія Бойка, переоснащення ТЕЦ під використання вугілля за рахунок приватного бізнесу дозволить Україні економити до 6 млрд кубометрів газу нарік.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9163
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація