Німцям через кризу скоротять податки

Німцям через кризу скоротять податки

Німцям через кризу скоротять податки / Фото: AFP

Громадянам Німеччини з низькими та середніми доходами знизять податки.

Уряд Німеччини погодився скоротити податки для громадян з низьким і середнім рівнями доходу на шість мільярдів євро, про це оголосила канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Як повідомляється, скорочення податків пройде в два етапи. Перший стартує в січні 2013 року. Податки будуть скорочені в цілому на два мільярди євро. Другий етап заплановано на січень 2014 року і обійдеться бюджету в чотири мільярди євро.

Меркель заявила, що її уряд буде прагнути скоротити дефіцит держбюджету. У 2011 році Міністерство фінансів збере на 16,2 млрд. євро більше податків, ніж передбачалося за більш ранніми підрахунками.

Раніше повідомлялося, що в разі банкрутства Греції, Іспанії та Португалії, на Німеччину, яка надала гарантії за борговими зобов'язаннями, припаде 33% кредитів Європейського центробанку. При цьому в суму 465 мільярдів євро ще не включена ймовірність банкрутства Італії.

Нагадаємо, нещодавно Ангела Меркель припустила, що Європейським країнам буде потрібно близько десяти років, щоб домогтися оздоровлення фінансів і вирішити проблему боргової кризи.

Читайте також:

Третина французів хочуть відмовитись від євровалюти

Німеччина порахувала, скільки років Європа боротиметься з кризою

Крах Європи спричинить значно сильнішу кризу, ніж була у 2008 році

Європейська криза добралась до США

Росія допоможе врятувати Європу від кризи

Повʼязані теми:

Наступна публікація