Firefox оновився до восьмої версії

Дата публікації
Перегляди
3457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Firefox оновився до восьмої версії

Фото: cnews.ru

У Firefox 8 з'явилася підтримка HTML5, була покращена продуктивність і масштабованість HTML5 медіа-елементів, оновлений протокол WebSockets тощо.

У вівторок,8 листопада, має відбутися офіційний реліз Firefox 8, нової версії популярного браузера від компанії Mozilla.

Як і у випадку з попередніми версіями Firefox, розробники виклали Firefox 8 для вільного доступу в мережі на кілька днів раніше релізу, і фінальну версію браузера вже можна скачати.

Про це повідомляє видання gHacks, автори якого першими побачили Firefox 8 у версіях для Windows і Mac на серверах Mozilla.

Версія Firefox 8 повинна включати в себе цілий ряд досить важливих поліпшень в порівнянні з Firefox 7, реліз якого відбувся 27 вересня.

У Firefox 8 з'явилася підтримка нових технологій HTML5, була покращена продуктивність і масштабованість HTML5 медіа-елементів, оновлений протокол WebSockets і додана до WebGL підтримка CORS.

Нагадаємо, що вихід наступної, дев'ятої версії браузера Firefox намічений на 20 грудня 2011 Відомо, що Firefox 9 запропонує користувачам значно перероблений графічний інтерфейс: частина кнопок і інших елементів зникне, і в цілому зовнішній вигляд стане простіше.

Читайте також:

Internet Explorer встановив рекорд з падіння популярності

Соціальні мережі почали готувати революцію

Гортання сайтів змінять з вертикального на горизонтальне

"ВКонтакте" перетвориться на "наворочений" LiveJournal

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3457
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація