"Беркут" пов'язав трьох забіяк з КПУ і "Свободи"

"Беркут" пов'язав трьох забіяк з КПУ і "Свободи"

Комуністи всупереч рішенню суду провели акцію / Фото: kpu.net.ua

Після бійки комуністів і свободівців міліціонерам довелось кількох затримати.

Співробітники спецпідрозділу "Беркут" затримали двох прихильників "націоналістичних організацій", а також одного прихильника Комуністичної партії України на Майдані Незалежності в Києві.

Їх затримали під час підходу колони із прихильниками КПУ до Майдану Незалежності. Група невідомих, серед яких журналісти впізнали учасників акцій ВО "Свобода", почала кидати яйця у бік у людей, які йшли на чолі колони.

Виникла бійка, і троє її учасників були затримані міліціонерами. Їх повели бік автозаків, які стоять біля Головпоштамту. Зараз прихильники КПУ зібралися біля сцени, встановленої на Майдані Незалежності.

Нагадаємо, прихильники комуністичної партії колоною у супроводі духового оркестру рушили від Бессарабської площі Хрещатиком до Майдану Незалежності. Напередодні суд заборонив проводити акції на Хрещатику та Майдані.

Проте співробітники, які рухались поруч з колоною, ході не заважали. А представники "Свободи" не дозволяли комуністам розгортати червоні прапори, забираючи їх у членів Компартії. В результаті свободівці побилися спочатку з міліціонерами, а потім і з комуністами.

Комуністи святкують 94-ту річницю Жовтневої революції. Торік день 7 листопада комуністи й учасники помаранчевої революції (КУПР) відсвяткували разом. На Хрещатику вони побилися і розірвали червоний прапор.

Читайте також:

Комуністи зібрались навколо Леніна

Свободівці на Хрещатику відбирають прапори в комуністів

Комуністи на чолі з Симоненком перекрили Хрещатик

"Беркут" пов'язав трьох забіяк з КПУ і "Свободи"

"Беркут" пов'язав трьох забіяк з КПУ і "Свободи"

Повʼязані теми:

Наступна публікація