Свободівці на Хрещатику відбирають прапори в комуністів

Свободівці на Хрещатику відбирають прапори в комуністів

Ілюстрація / Фото: Архів

Члени "Свободи" як "законослухняні громадяни" обіцяють виконувати рішення суду про заборону мітингів.

Члени партії "Свобода" не дозволяють розгортати на Хрещатику червоні прапори, забираючи їх у членів Компартії. Про це повідомляє Gazeta.ua.

Зокрема, біля станції метро "Хрещатик" зібрались близько 30 представників ВО "Свобода", які обіцяють не дозволити комуністам пройтися Хрещатиком.

"Ми будемо контролювати виконання рішення суду, яке забороняє будь-яку акцію на Хрещатику, зокрема, й акцію КПУ. Тому якщо тут з'явиться червоний прапор чи якась колона комуністів, то ми насамперед апелюватимемо до міліції", - зауважив голова київської організації ВО "Свобода" Андрій Іллєнко.

Він також відзначив, що якщо міліція відмовиться виконувати свої обов'язки та рішення суду, не виключено, що "свободівці" "як законослухняні громадяни власноруч сприятимуть виконанню цього рішення".

"Хай собі збираються біля Леніна. Головне - не пустити їх на Хрещатик і Майдан Незалежності", - додав Іллєнко.

Як повідомляється, націоналісти вже забрали у комуністів, які збирались біля виходу зі станції метро "Хрещатик", три червоні прапори.

"Тут щойно почали розгортати червоні прапори. Ми підійшли і пояснили, що є рішення суду, яке забороняє проведення акції. Вони не погодились сховати стяги, тому їх довелось забрати. Тепер маємо три трофеї, які здобуті у чесному бою", - заявив голова студентської "Свободи" Руслан Андрійко.

Після інциденту з до представників КПУ, які намагаються дістати маленькі прапорці з символікою СРСР, підходять міліціонери і просять їх заховати.

Від станції метро "Хрещатик" до Майдану Незалежності розташовані 25 автобусів з "Беркутом", чотири автозаки та кілька міліцейських джипів. У підземному переході на Майдані Незалежності перебувають близько сотні міліціонерів.

Читайте також:

Міліція відпустила свободівців, які зірвали "Русский марш"

У Києві націоналісти побилися з учасниками "Русского марша"

Хмельницький губернатор обізвав "свободівців" нечистою силою

Повʼязані теми:

Наступна публікація