Естонців закликають приєднатись до "МММ"

Естонців закликають приєднатись до "МММ"

Естонців закликають приєднатись до "МММ" / Фото: Дело

Поліція Естонії повідомила, що вона не має права втручатися, оскільки це буде трактуватися, як обмеження свободи підприємництва.

Скандально відомий засновник компанії "МММ" Сергій Мавроді приступив до реклами своєї нової піраміди в Естонії, розвісивши в столичному житловому районі Ласнямяе рекламу "МММ-2011" і повідомивши про відкриття сайту.

Естонські журналісти спробували взяти у нього інтерв'ю, але замість бесіди він надіслав відео, в якому пояснив, чому вирішив вийти на естонський ринок, повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Цілком природно, що з плином часу у всіх країнах будуть з'являтися, от уже в Естонії з'явилися. Чи багато жителів Естонії? Ми не ведемо статистику по країнах, у нас інтернаціонал. Я дивився спеціально перед цим інтерв'ю (є список у нас на сайті десятників , сотників), там є вже і з Естонії, але, судячи з усього, не особливо поки що, початковий період, але я думаю, все швидко розвиватиметься", - сказав Мавроді у своєму відеозверненні.

Він повідомив, що зараз "МММ-2011" налічує вже 5 мільйонів учасників, і це не межа.

Різниці між "МММ-94" і "МММ-2011" Мавроді не бачить і говорить, що в будь-якому бізнесі можна втратити гроші, а його схема нічим не відрізняється від банківських пропозицій.

"Мавро стане світовою валютою, витіснить долар, а потім я перейду до другої частини своєї програми. Якою вона буде, ви побачите разом з усіма іншими. Не хвилюйтеся, не прогавите", - сказав він.

Поліція Естонії повідомила телебаченню, що поки немає потерпілих, вона не має права втручатися, оскільки це буде трактуватися, як обмеження свободи підприємництва.

У Фінансовій інспекції порадили обережно ставитися до діяльності Мавроді. "Ми намагаємося людям пояснити, що вкладати гроші в місця, яких люди не знають, ризиковано. Якщо обіцяється щось з дуже високим відсотком дохідності, 50-70%, то це нереально", - запевнила фінансовий консультант Фінансової інспекції Юлія Безрукова.

У 1994 році "МММ" обдурив близько 15 мільйонів вкладників, його керівник був засуджений, але після виходу на свободу, через роки, запустив нову піраміду.

Як повідомлялось, в Україні фінансова піраміда Сергія Мавроді працює без ліцензій та дозволів. Тобто у разі розвалу усієї системи, поскаржитися ошуканим вкладникам буде нікому.

Читайте також:

Мавроді подякував Азарову за безкоштовний піар "МММ"

"Приватбанк" заблокував платежі на рахунки "МММ"

Півмільйона українців вже вклали гроші в піраміду "МММ"

Азаров про "МММ" в Україні: безкоштовний сир є тільки в мишоловці

Мавроді не збирається реєструвати "МММ" в Україні

Новий "МММ" працює в Україні незаконно

Мавроді розгортає фінансову піраміду МММ-2011 в Україні

Повʼязані теми:

Наступна публікація