Мавроді подякував Азарову за безкоштовний піар "МММ"

Засновник фінансової піраміди Сергій Мавроді хоче, щоб його творіння розкритикував не тільки Азаров, а й Янукович.

Засновник фінансової піраміди "МММ" Сергій Мавроді заявив, що після негативних відгуків з боку влади про піраміду в його структурі почався "сплеск" нових українських вкладників.

"Серед українських учасників, до речі, сплеск останнім часом - після виступу вашої влади. Судячи з усього, негативні відгуки вашої влади - найкраща реклама. Особливо почався сплеск після того, як ваш прем'єр насварив піраміду. От добре б ще й президент висловився, тоді, напевно, в "МММ" вся Україна дружно вступить", - заявив Мавроді.

Він також розповів, що зараз в "МММ" вкладників під два мільйони, українських серед них - приблизно третину. Суми, які вкладають, приблизно тисяча доларів в середньому.

Крім того, за словами махінатора, в "МММ" є вже учасники з багатьох країн.

"Практично з усього світу. Розвивається все дуже швидко, осередки зараз є у всіх країнах світу. Але в основному - так, це Росія, Україна, Білорусь, Казахстан. Поки так. Це цілком зрозуміло, тому що я "по-русски говорю". Європейські ЗМІ: не чули – почують", - впевнений Мавроді.

Нагадаємо, нова фінансова піраміда Сергія Мавроді працює в Україні без ліцензій та дозволів. Тобто у разі розвалу усієї системи, поскаржитися ошуканим вкладникам буде нікому.

Читайте також:

"Приватбанк" заблокував платежі на рахунки "МММ"

Півмільйона українців вже вклали гроші в піраміду "МММ"

Азаров про "МММ" в Україні: безкоштовний сир є тільки в мишоловці

Мавроді не збирається реєструвати "МММ" в Україні

Новий "МММ" працює в Україні незаконно

Мавроді розгортає фінансову піраміду МММ-2011 в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: