Мельниченко стверджує, що "ескадрони смерті" полюють на Кузьміна

Мельниченко стверджує, що "ескадрони смерті" полюють на Кузьміна

Микола Мельниченко / Фото: AFP

За словами Мельниченко, заступника генпрокурора "замовлено, і куля в нього вже летить".

Екс-майор Управління держохорони Микола Мельниченко стверджує, що першого заступника генерального прокурора Рената Кузьміна можуть вбити "ескадрони смерті". Про це Мельниченко заявив газеті "Сегодня".

Мельниченко наголосив, що Кузьміна "замовлено, і куля в нього вже летить".

На думку екс-майора, кандидатура Кузьміна "ідеально" вписується у внутрішньополітичну ситуацію, оскільки він "нажив" чимало ворогів, особливо після початку кримінального переслідування Юлії Тимошенко, Юрія Луценка, Леоніда Кучми та інших представників колишньої влади.

"Його багато хто побоюється і в прокурорському середовищі. Він сам один вплутався у війну з іншим заступником генпрокурора Шинальським, викривши як голова громадської організації - Асоціації прокурорських працівників, під вивіскою якої творилися різні фінансові неподобства. Кузьміна вважали камікадзе, який посягнув не стільки на Шинальського, скільки на перших осіб ГПУ Медведька і Винокурова", - сказав Мельниченко.

Він відзначив, що тоді Олександра Шинальського провели "на заслужений відпочинок", а Кузьмін пішов на підвищення і став першим заступником генпрокурора.

"За ним залишилося кураторство розслідування особливо важливих справ. І йому таки вдалося довести до вироку справу Тимршенко, нейтрализовавши її як політика. Над Юлією "висять" й інші справи, тому у великій політиці вона вже не гравець, більш того, не кандидат у президенти. Доля інших діячів, які чекають вироку в СІЗО або на підписці, аналогічна", - вважає Мельниченко.

На його думку, із Кузьміним давно хочуть звести рахунки "постраждалі" та їхні прибічники.

Сам же Кузьмін заявив газеті "Сегодня" по телефону, що цю заяву Мельниченка коментувати не буде: "Спростовувати, підтверджувати не можу і не хочу".

На питання, чи "замовляли" його у минулому, перший заступник генпрокурора розповів: "Загроза мого вбивства була такою, що мені дали цілодобову охорону, і я пересувався в броньованому автомобілі".

Кузьмін підтвердив, що ще при президенті Вікторі Ющенку йому передавали настійне прохання з Банкової "стримати запал", лякаючи фізичною розправою. Про це він просто "доповів генпрокурору, оцінивши загрозу". У свою чергу тодішній генпрокурор (Олександр Медведько), за словами Кузьміна, порадив "забути цю історію і цю розмову".

Видання також відзначає, що керівник відділу зі зв`язків зі ЗМІ Генпрокуратури Юрій Бойченко спілкуватися на цю тему не побажав.

Нагадаємо, раніше, Мельниченко заявив, що в Україні діє нелегітимна спецслужба, яка займається політичними вбивствами.

Читайте також:

Мельниченко натякнув на повернення до України

Плівки екс-майора Мельниченка визнали недійсними

Мельниченко втік від СБУ до США

Повʼязані теми:

Наступна публікація