НКРЕ затвердила нові тарифи на гарячу воду та опалення

Подорожчання чекають вже з 1 липня.

Нові тарифи на гарячу воду та опалення сьогодні остаточно затвердила Нацкомісія з питань регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг.

Про це повідомила журналіст ТСН.

Запроваджені ж вони будуть з 1 липня. Засідання відбувається складно. Вмовляти членів комісії не робити цей останній крок прийшли мери кількох міст та представники профспілок.

Під вікнами установи зібрався пікет, який перекривав навіть невелику вулицю, та комісія ж все ж затвердила тарифи на гарячу воду і опалення, які зростуть майже в два рази. Щоправда, нові тарифи на опалення стануть відчутними лише з початком опалювального сезону. 

"Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 грн за 1 Гкал, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні тисяча сорок три грн за 1 Гкал (зростання складе 95,3%)", - заявили в Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ).

Підвищення відбувається через зростання паливної складової (на 474 грн / Гкал), тарифу на електроенергію (13 грн / 1Гкал) і заробітних плат (9 грн / Гкал).

Ціна на гарячу воду для різних міст буде різною - у Києві тариф на послугу гарячого водопостачання з липня зросте в 1,9 рази (на 33,68 - 36,75 грн/куб.м.) - до 71,59-77,67 грн/куб.м. При цьому тариф на ГВС для споживачів столичної енергокомпанії ТОВ "Євро-Реконструкція" (Дарницька ТЕЦ) збільшиться в 1,7 рази (на 25,71 - 28,06 грн/куб.м.) - до 62,68 - 67,95 грн/куб.м.  

А от у Вінницькій області максимальна вартість гарячої води за наявності рушникосушки складатиме 87,54 гривнь, без -  80,70 гривень. 

У Тернопільській області тарифи становитимуть відповідно 70,06 гривень і 64,56 гривень.

Вже завтра будуть переглядати ціну на холодну воду.

ВідеоНаціональна комісія затвердила нові тарифи на опалення та гарячу воду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: