Нові переговори з Ryanair проходитимуть таємно

Розголос зіграв злий жарт із Україною та додав ірландцям козирів.

Гендиректор аеропорту Бориспіль повідомив про відновлення переговорів з лоукостером Ryanair. До переговорного процесу із ірландським авіаперевізником, крім аеропорту і міністерства інфраструктури, приєднається ще одна структура, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це буде "Управління сприяння інвестиціям України", на якому наполіг прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Перемови обіцяють розпочати найближчим часом, але спершу політики мають підготувати законодавчу базу, яка спростить переговорний процес.

ВідеоДиректор аеропорту "Бориспіль" повідомив про відновлення переговорів з Ryanair

До того ж, директор аеропорту повідомив, що Ryanair офіційно з переговорів не виходив, а радше діяв "на публіку". Умови нових перемов українська сторона тримає в таємниці. "Ми маємо розібратися в причинах, які призвели до такого публічного скандалу", - зазначив директор летовища Павло Рябікін.

Раніше він на своїй сторінці в одній із соцмереж написав, що аеропорт "Бориспіль" відновлює переговори з Ryanair. "Я переконаний, що вдалося пояснити, що в ситуації з Ryanair немає місця для категоричних висновків. Я одностайний з прем'єр-міністром в тому, що лоукост-компанії повинні прийти на український ринок і для цього необхідно підготувати відповідну нормативну базу", - зауважив Рябікін.

Залиште свій коментар