Депутат-мільйонер Константіновський вирішив скласти мандат

Він назвав три роки, проведені у Верховній Раді, найбільш похмурим періодом свого життя.

Народний депутат України В'ячеслав Константіновський написав заяву про відмови від мандата.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні прийняв рішення, яке звалило величезний вантаж з моїх плечей. Написав заяву про відмову від депутатського мандата. Завтра вранці воно буде в секретаріаті ВР і, сподіваюся, буде проголосовано на наступній сесії", - написав він.

Константіновський назвав три роки, проведені у Верховній Раді, найпохмурішим періодом свого життя, і зазначив, що так і не став справжнім політиком.

Він побажав парламенту успіху у проведенні реформ, а сам вирішив повернутися у бізнес. При цьому Константіновський пообіцяв, що продовжить боротьбу за повернення землі радгоспу "Пуща-Водиця" навіть після позбавлення депутатського мандату.

В'ячеслав Константіновський – відомий український мультимільйонер, зокрема він є власником мережі ресторанів "Пузата Хата". Статки Константіновського та його брата-близнюка Олександра оцінюються у понад 350 млн доларів.

У 2014 році В'ячеслав Константіновський заявив, що продав свій втомобіль "Rolls-Royce Phantom" за 2,5 млн грн, а гроші від продажу пожертвував на потреби війська.

Нагадаємо, у лютому цього року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що вимагатиме зняти недоторканність з депутата Константіновського, щоб притягти його до відповідальності через несплату податків на суму 40 млн грн. Сам депутат назвава слова Луценка піаром.

13 число… оказывается, иногда оно может быть счастливым! Сегодня принял решение, которое свалило огромный груз с моих пл...

Опубліковано Вячеславом Константиновским 13 липня 2017 р.

Залиште свій коментар