Порошенко подякував парламенту за старт пенсійної реформи

Українці заслуговують на справедливі пенсії - переконаний глава держави.

Президент України Петро Порошенко вдячний народним депутатам за те, що вони підтримали у першому читанні законопроект пенсійної реформи.

Про це глава держави написав у Twitter.

"Вдячний уряду і Верховній Раді, які нарешті дали старт пенсійної реформи. Добре, що мої пропозиції були почуті і підтримані. Українці заслуговують на справедливі пенсії", - зауважив Порошенко.

ВідеоПередпенсійний вік: роботодавців хочуть змусити брати на роботу людей віком від 45 років

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд та Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи, який розробили у Мінсоцполітики. Раніше повідомлялося, що через чотири місяці, від 1 жовтня, уряд запланував провести в Україні осучаснення пенсій, зокрема, і їхнє підвищення.

Якщо реформа відбудеться, то майже 6 мільйонів пенсіонерів отримуватимуть щомісяця на тисячу гривень більше. Новий закон також розширить перелік професій із правом пільгового виходу на пенсію. А пенсіонери, які працюють, не платитимуть зайвих податків.

ВідеоПередпенсійний вік: роботодавців хочуть змусити брати на роботу людей віком від 45 років

Глава уряду запевнив, що проект реформи вже узгоджено з роботодавцями і профспілками. "Ще раз заслухаємо саму реформу. Заслухаємо думки парламентарів для того, щоб ухвалити, я вважаю, цю фундаментальну, історичну реформу в інтересах українських пенсіонерів і працюючих громадян. З 1 жовтня це буде нова пенсійна система, пенсії у людей будуть підвищені", - пообіцяв Гройсман. 

Залиште свій коментар