Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Верховна Рада дала старт пенсійній реформі

Нардепи проголосували схвально. 

У Верховній Раді України фактично дали старт пенсійній реформі в Україні - підтримали у першому читанні.

За зміни віддали свої голоси 282 депутати.

Профільний комітет Ради рекомендував прийняти реформу в першому читанні з подальшим доопрацюванням.

"Жодного пониження не буде. Мета реформи — відкрити можливості для підвищення пенсій та системної індексації", — заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд та Світовий банк висловили свою підтримку урядовому законопроекту щодо реформування пенсійної системи, який розробили у Мінсоцполітики. Раніше повідомлялося, що через чотири місяці, від 1 жовтня, уряд запланував провести в Україні осучаснення пенсій, зокрема, і їхнє підвищення.

Якщо реформа відбудеться, то майже 6 мільйонів пенсіонерів отримуватимуть щомісяця на тисячу гривень більше. Новий закон також розширить перелік професій із правом пільгового виходу на пенсію. А пенсіонери, які працюють, не платитимуть зайвих податків.

Відео Уряд направив до ВР проект пенсійної реформи

Глава уряду запевнив, що проект реформи вже узгоджено з роботодавцями і профспілками. "Ще раз заслухаємо саму реформу. Заслухаємо думки парламентарів для того, щоб ухвалити, я вважаю, цю фундаментальну, історичну реформу в інтересах українських пенсіонерів і працюючих громадян. З 1 жовтня це буде нова пенсійна система, пенсії у людей будуть підвищені", - пообіцяв Гройсман. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції