Богомолець прокоментувала звинувачення у блокуванні медреформи

За її словами, ця інформація не відповідає дійсності.

Голова комітету охорони здоров'я Верховної Ради Ольга Богомолець назвала брехнею заяви про блокування нею медичної реформи.

Про це вона написала у Facebook.

"Я як свідома громадянка України і відповідальний політик завжди стояла за реформи в Україні, реформи системи охорони здоров'я зокрема! В.О. міністра МОЗ та МОЗ свідомо розповсюджується інформація, що не відповідає дійсності. Сьогодні - стосовно блокування реформ та відмови підписувати висновок профільного комітету", - заявила вона.

Богомолець вимагає припинити "розповсюдження брехні і неправдивої інформації".

Нагадаємо, 13 липня голова комітету охорони здоров'я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовилася підписувати висновок профільного комітету щодо законопроекту "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів". Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Вона наголосила, що таким чином Богомолець блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи

Цей документ має запустити нову модель фінансування. Він передбачає зміни у фінансуванні лікування, зокрема, заснування системи державного соціального медичного страхування. Застраховані особи можуть отримати медичні послуги та ліки повністю або частково за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування в закладах охорони здоров'я будь-якої форми власності та в осіб-підприємців. 

ВідеоДень до канікул: депутати мають розглянути низку реформ

Залиште свій коментар