Богомолець блокує старт медичної реформи - МОЗ

Глава міністерства заявляє, що сьогодні може не відбутися голосування за відповідний документ.

Голова комітету охорони здоров'я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовилася підписувати висновок профільного комітету щодо законопроекту "Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів".

Про це повідомила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Вона наголосила, що таким чином Богомолець блокує можливість голосування закону сьогодні та початку медичної реформи.

Голова комітету охорони здоров'я Верховної Ради Ольга Богомолець відмовляється підписувати вчорашній позитивний висновок...

Posted by Уляна Супрун on Thursday, July 13, 2017

Цей документ має запустити нову модель фінансування. Він передбачає зміни у фінансуванні лікування, зокрема, заснування системи державного соціального медичного страхування. Застраховані особи можуть отримати медичні послуги та ліки повністю або частково за рахунок коштів державного солідарного медичного страхування в закладах охорони здоров'я будь-якої форми власності та в осіб-підприємців.

ВідеоМедична революція в Україні: як працюватиме нова реформа

Автори законопроекту вважають, що його ухвалення в цілому дозволить запровадити систему страхування, оплата через яку буде спрямовуватись на оплату конкретних медичних послуг та ліків. Тож норма про утримання інфраструктури закладів охорони здоров'я буде скасована.

Залиште свій коментар