Яндекс і Uber вирішили об'єднатися

Сервіси підписали відповідну угоду.

Сервіси Яндекс і Uber оголосили про об'єднання бізнесів щодо онлайн-замовлення поїздок в Росії, а також низці країн СНД.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зокрема, сервіси об'єднаються у складі нової компанії, яка працюватиме в Росії, Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії та Казахстані.

"Бізнес Uber в Україні не є частиною цієї угоди. Uber продовжить роботу в Україні, як і раніше, входячи в структуру регіону Uber "Центральна та Східна Європа". Олексій Стах, зараз очолює Uber в Україні та країнах СНД, продовжить роботу як керівник Uber в Україні", - повідомили у компанії.

Uber в Україні зосередиться на розширенні географії роботи, вдосконаленні сервісу та запуску нових продуктів. 

За умовами угоди, Uber і Яндекс інвестують у компанію 225 млн і 100 млн доларів відповідно. Тож на момент закриття угоди 59,3% компанії належатимуть Яндексу, 36,6% - Uber, а 4,1% - співробітникам, передає РБК.

До компанії також увійде сервіс UberEATS у цих країнах.

Очолить компанію генеральний директор Яндекс.Таксі Тигран Худавердян.

Нагадаємо, 13 червня голова і співзасновник Uber Тревіс Каланік повідомляв, що візьме відпустку на невизначений час. У записці до своїх співробітників він зазначив, що йому потрібен час, щоб оплакати свою матір, яка загинула під час аварії на човні у травні.

Тим часом компанія "Яндекс" після обшуків, проведених СБУ, вирішила закрити свої офіси в Києві та Одесі. Про це повідомляє VC з посиланням на представників компанії. 29 травня СБУ проводила обшуки в офісах "Яндекс" в Одесі та Києві. Співробітники Служби безпеки України встановили, що менеджмент компанії незаконно збирав, накопичував та передавав до Росії персональні дані українських громадян. Так, за даними СБУ, "Яндекс" збирав та передавав до РФ відомості про особисті дані, рід занять, спосіб життя, місця перебування, проживання, роботи, дозвілля, джерела та розміри доходів, номери телефонів, електронних адрес та акаунтів у соціальних мережах. 

Відео"Яндекс" передавав персональні дані українців безпосередньо до Москви

Залиште свій коментар