Нейромережа створила реалістичного "клона" Обами

На відео відтворили промову колишнього глави США. 

Вчені з Вашингнтонського університету за допомогою технології синхронізації губ та нейромережі зробили дуже реалістичне відео з віртуальною промовою екс-президента США Барака Обами.

Для створення ролику вони використали нейронну мережу, яка навчалась переглядати відеоролики з розмовами людей і конвертувати аудіофайли  до губ реалістичної форми. Потім їх поєднували з головою людини з іншого відео та об'єднували в єдине ціле.

Через алгоритм пропустили відео зі зверненням Обами до американців. В результаті програма відтворила міміку губ, нахили голови та навіть складки на підборідді екс-президента у новому відео. В результаті на обробленому ролику його губами промовлялися зовсім інші слова (на відео нижче - праворуч). 

"Коли ви дивитеся на Skype або Google Hangouts, часто зв'язок іде із зупинкою і низькою роздільною здатністю, що дійсно неприємно, але часто звук дуже хороший.  Тому, якби ви могли використовувати звук для створення відео набагато вищої якості, це було б приголомшливо", - пояснив Wired один зі співавторів проекту Стів Сейтс.

Надалі алгоритми зможуть розпізнавати голосові та мовні особливості людини, використовуючи лише годину відео, а не 14 годин, як у випадку з "клоном Обами", обіцяють дослідники.

Залиште свій коментар