Очільник "Борисполя" заявив про відновлення переговорів з Ryanair

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

За словами Рябікіна, необхідно підготувати нормативну базу.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" відновлює переговори з ірландським лоукостером Ryanair.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор аеропорту Павло Рябікін.

"Я переконаний, що вдалося пояснити, що в ситуації з Ryanair немає місця для категоричних висновків. Я одностайний з прем'єр-міністром в тому, що лоукост-компанії повинні прийти на український ринок і для цього необхідно підготувати відповідну нормативну базу", - написав він.

Окрім того, Рябікін додав, що аеропорт "Бориспіль" відновлює переговори з Ryanair.

"Ми відновлюємо переговори з Ryanair у форматі Міністерство - аеропорт" Бориспіль "- Ukraine Investment Promotion Office", - зазначив Рябікін.

Щойно провів робочу зустріч з представниками провідних телевізійних ЗМІ країни. Така взаємодія з журналістами допомогла ...

Опубліковано Павлом Рябікіним 13 липня 2017 р.

Відео Експерти заявили, що поведінка Ryanair спрямована на підвищення ставок і збільшення привілеїв

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції