Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Аеропорт "Бориспіль" офіційно підписав угоду з лоукостером Ryanair

Договір погоджено всіма службами аеропорту та зовнішніми аудиторами.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль" сьогодні, 5 липня, офіційно підписав угоду з авіакомпанією-лоукостером Ryanair.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook директор аеропорту Павло Рябкін.

Рябкін написав, що підписання зайняло у них менше двох тижнів з моменту зниження вартості базового збору за пасажирське обслуговування. Це й був основний фінансовий чинник, що стримував.

Він також додав, що договір погоджено всіма службами аеропорту та зовнішніми аудиторами.

Окрім того, Рябкін підкреслив, що не всі бажання Ryanair зображено в контракті, зокрема знижка у 80% на напрямок Київ-Лондон не надається, оскільки цей напрямок для аеропорту "Бориспіль" не новий.

Сегодня мы со своей стороны подписали договор с Ryanair и отправили в главный офис авикомпании. Это заняло у нас меньше ...

Опубликовано Павло Рябікіном 5 июля 2017 г.

Нагадаємо, раніше міжнародний аеропорт "Бориспіль" ніяк не міг домовитися з найбільшим європейським лоукостером Ryanair. Як повідомив директор аеропорту Павло Рябкін, авіаперевізник не погоджувався з їхніми цінами.

Рябкін розповів, що пропозицію авіакомпаніям зробили ще в лютому, оферта визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів.

Зазначимо також, що міністр інфраструктури Володимир Омелян назвав спекуляції навколо приходу або неприходу до України лоукостера Ryanair звичайними спробами національного авіаперевізника зберегти своє монопольне становище.

ВідеоДо чого призведе таємна угода між Міністерством інфраструктури і Ryanair

Залиште свій коментар

Вибір редакції