Миколаївський аеропорт веде переговори з Turkish Airlines та Ryanair

Для повноцінної роботи летовища потрібно відремонтувати злітну смугу і отримати сертифікати.

Керівництво Миколаївсього аеропорту розпочало переговори про співпрацю з турецькою авіакомпанією Turkish Airlines та ірландським лоукостером Ryanair.

Про це повідомляють "НікВесті".

"Ми зв'язувалися з турецькими авіалініями, пропонували їм брати участь. Директор (Михайло Галайко, - ред.) зв'язувався з Ryanair. На 3-4 серпня хочемо запросити сюди "Асоціацію аеропортів України", щоб засідання провести в місті Миколаєві. Хочемо, щоб сюди з'їхалися представники 15-18 аеропортів України, щоб вони подивилися, як відбуваються відновлювальні роботи по Миколаєву. З такого низу аеропорт давно вже ніхто не піднімав, - розповів заступник директора аеропорту Сергій Філатов.

За словами Філатова, необхідно зробити ремонт злітно-посадкової смуги, отримати сертифікат від Державіаслужби та встановити світлосигнальну і радіорелейну системи, щоб повноцінно запустити аеропорт і закріпити за ним базову авіакомпанію.

"Злітно-посадкова смуга - це основа аеродрому. Все інше – добудовується, доробляється, оформлюється", – підкреслив він.

До кінця червня - початку липля планують подати документи на отримання сертифікату від Державіаслужби.

Ryanair з України
ТСН.ua

Нагадаємо, 15 березня поточного року про свій вихід на український авіаринок оголосила компанія Ryanair. Лоукостер відкрив продаж квитків зі Львова та Києва.

ВідеоДо чого призведе таємна угода між Міністерством інфраструктури і Ryanair

Залиште свій коментар