Омелян вважає спекуляції щодо Ryanair спробами "нацперевізника" зберегти монопольне становище

Нацперевізник наразі заробляє надприбутки на українських громадянах.

Спекуляції навколо приходу або неприходу до України лоукостера Ryanair є спробами національного авіаперевізника зберегти своє монопольне становище.

Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає "Інтерфакс-Україна".

"Крім того, це нахабна спроба відібрати в українців мрію стати повноправною частиною європейської спільноти. Українці мають право подорожувати до Європи за 50 євро, а не за 500 євро, і Україна в одному кроці від цього. Міністерство інфраструктури виконало роботи із залучення Ryanair до України на 90%, решта 10% - за керівництвом аеропортів", - зазначив міністр.

Омелян нагадав, що авіакомпанія Ryanair оголосила про рейси з Києва та Львова, і якщо зі Львовом проблем немає, то у столиці розгорнувся "цілий блокбастер".

"Так ось, ніякого Гостомеля, Житомира та інших не буде. Якщо Ryanair не літатиме до Києва, керівництво аеропортів в Борисполі і Жулянах має вийти і сказати, чому, сказати людям правду. Ще раз наголошую: в KPI, які я поставив перед новим главою "Борисполя", першим пунктом було - результативно завершити переговори з компаніями-лоукостами і забезпечити виконання ними рейсів з терміналів "F" або "B". Міністерство очікує, що "Бориспіль" відкриє термінал "F" для лоукостів ", - наголосив посадовець.

Національним авіаперевізником в Україні є авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" (МАУ).

Нагадаємо, раніше гендиректор міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін заявив, що бюджетні авіакомпанії потрібно залучати до аеропорту "Антонов", що розташований під Гостомелем. Аеропорту Бориспіль було б легше обслуговувати лоукост-перевізників на базі аеропорту в Гостомелі, а хаб розвивати в Борисполі, ніж намагатися поєднати хабову стратегію і тактику залучення лоукост-перевізників в одному аеропорту", - наголосив очільник летовища.

Аеропорт "Бориспіль" ніяк не міг домовитися з найбільшим європейським лоукостером Ryanair. Як повідомив тоді Рябікін, авіаперевізник не погоджується з їхніми цінами.  Директор аеропорту каже, що пропозицію авіакомпаніям зробили ще в лютому, оферта визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів. 

15 березня лоукостер Ryanair оголосив про відкриття рейсів зі Львова до Кракова, Будапешта, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Лондона та Ейндховена. Раніше також оголосили про напрямки рейсів лоукостера з Києва. Так, авіакомпанія літатиме з Києва до Лондона, Манчестера, Стокгольма і Ейндховена. 

ВідеоДо чого призведе таємна угода між Міністерством інфраструктури і Ryanair

Залиште свій коментар