Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "Борисполі" запропонували лоукостерам літати з Гостомеля

У аеропорту побачили "внутрішній конфлікт в операційній діяльності", у разі залучення бюджетних перевізників.

Гендиректор міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павло Рябікін вважає, що бюджетні авіакомпанії потрібно залучати до аеропорту "Антонов", що розташований під Гостомелем.

Про це він заявив на інфраструктурному форумі, передає LIGA.net.

"Не так давно була представлена транспортна стратегія України, в якій вперше за довгі роки пріоритети для аеропорту були сформульовані не на розвиток хаба, а на залучення дешевих авіаперевізників. Це дуже істотний виклик, який стоїть перед нами", - сказав Рябікін.

За його словами, одночасне залучення бюджетних перевізників і розвиток хаба в аеропорту веде до внутрішнього конфлікту в операційній діяльності аеропорту.

Він підкреслив, що наразі слід знайти рішення цієї проблеми.

"Аеропорту Бориспіль було б легше обслуговувати лоукост-перевізників на базі аеропорту в Гостомелі, а хаб розвивати в Борисполі, ніж намагатися поєднати хабову стратегію і тактику залучення лоукост-перевізників в одному аеропорту", - наголосив очільник летовища.

Нагадаємо, аеропорт "Бориспіль" не може домовитися з найбільшим європейським лоукостером Ryanair. Як повідомив тоді Рябікін, авіаперевізник не погоджується з їхніми цінами.  Директор аеропорту каже, що пропозицію авіакомпаніям зробили ще в лютому, оферта визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів. 

15 березня лоукостер Ryanair оголосив про відкриття рейсів зі Львова до Кракова, Будапешта, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Лондона та Ейндховена.

Раніше у середу також оголосили про напрямки рейсів лоукостера з Києва. Так, авіакомпанія літатиме з Києва до Лондона, Манчестера, Стокгольма і Ейндховена. 

Ryanair з України
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції