Ryanair оголосила про вихід з України

Переговори з перевізником затягувалися. 

Компанія-лоукостер Ryanair оголосила про вихід з України через недотримання раніше досягнутої угоди.

Про це йдеться в офіційній заяві на сайті компанії. 

"Ми скасували запланований прихід до України після невиконання київським аеропортом угоди, яку підписали у березні цього року із Міністерством інфраструктури, посадовими особами аеропорту та чинним генеральним директором аеропорту паном Рябікіним (Павло Рябікін - Ред.)", - пояснили у Ryanair.

Відзначається, що скасовані будуть рейси не лише з Києва, але й зі Львова. У тексті вказується, що столичний аеропорт вирішив "захистити авіаперевізників з високими тарифами (у тому числі Міжнародні авіалінії України) та позбавити українських споживачів  доступу до найнижчих авіапакетів у Європі".

"Як наслідок, Ryanair не має іншого вибору, окрім скасування 4 нових маршрутів Києва та 7 нових львівських маршрутів, що призведе до втрати понад 500 000 пасажирів та 400 робочих місць", - вказано у повідомленні лоукостера. 

У компанії вибачаються перед клієнтами, які забронювали авіаквитки з низьким тарифом і обіцяють зв'язатися з ними по електронній пошті та повернути гроші за скасовані рейси. 

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що вже 10 липня найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія Ryanair може оголосити про скасування польотів в Україну бо не дійшла згоди з київським аеропортом "Бориспіль". 

5 липня Міжнародний аеропорт "Бориспіль" офіційно підписав угоду з авіакомпанією-лоукостером Ryanair. Однак пізніше європейська компанія заявила, що не погоджується на умови обслуговування, які йому запропонував аеропорт "Бориспіль" в своїй версії двостороннього договору. 

Раніше міжнародний аеропорт "Бориспіль" ніяк не міг домовитися з найбільшим європейським лоукостером Ryanair. Як повідомив директор аеропорту Павло Рябкін, авіаперевізник не погоджувався з їхніми цінами. Рябкін розповів, що пропозицію авіакомпаніям зробили ще в лютому, оферта визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів.

Залиште свій коментар