Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Букети прикрасили стрічками кольору бурштину. 

Українські журналісти привезли під будівлю НАБУ величезні букети квітів для "агентки Катерини", яка допомогла викрити "бурштинову схему" за участю українських нардепів.

Фото з трояндами під будівлею відомства опублікували Денис Бігус та Христина Бердинських.

"Квіти передані до НАБУ. Зрозуміло, не особисто "агенту Катерині" - її не розсекречують (і правильно). Так що передано в організацію. На фото - представники прес-служби (теж люто відпахали в справі Розеблата, до речі). Ці чотири букети (зі стрічками кольору бурштину) - від півсотні людей. До букетів додаються побажання і слова подяки, залишені десятками людей", - написав Бігус у своєму пості.

Журналістка Христина Бердинських, натомість уточнила, що вартість кожного з букетів – в рамках закону.

Як повідомлялося раніше,  НАБУ викрило схему з видобутку бурштину, до якої причетні нардеп від БПП Борислав Розенблат і парламентар від "Народного фронту" Максим Поляков.  За вказаною  схемою під виглядом рекультивації із Житомирської області планувався фактичний видобуток бурштину і надалі його реалізація через офшорну фірму, де засновником була сестра Розенблата.  

Домовлялася з народним обранцем про лобіювання "потрібного законопроекту" агент НАБУ під прикриттям Катерина. 

Регламентний комітет ВР погодив позбавлення недоторканності нардепа від Блоку Петра Порошенка Борислава Розенблата. Остаточне рышення має ухвалити парламент.

Залиште свій коментар

Вибір редакції