Гройсман запропонував Ryanair залишитися у Львові

Прем'єр пропонує чекати на стратегію розвитку аеропортів.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує бюджетному перевізнику Ryanair залишитися у Львові. 

Про це він написав у своєму Twitter. 

"Доцільно запропонувати, щоб Ryanair залишилися також у Львові працювати", - написав Гройсман. 

Окрім того, він додав, що зараз роблять стратегію із розвитку аеропортів та авіації. 

"Робимо Стратегію розвитку аеропортів і авіації. Орієнтовно - у вересні, але хотілось би пришвидшити. Лоукости - у центр та регіони", - написав прем'єр. 

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

ВідеоУряд має намір поновити переговори з ірландським лоукостом "Ryanair"

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Зазначимо, міністр інфраструктури Володимир Омелян збирається 12 липня внести на розгляд Кабінету міністрів подання про звільнення гендиректора аеропорту Павла Рябікіна.

Своєю чергою, український уряд хоче продовжити переговори з Ryanair, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Залиште свій коментар