Україна хоче продовжити переговори з Ryanair - Гройсман

Український уряд хоче продовжити переговори з компанією-лоукостером Ryanair.

Український уряд хоче продовжити переговори з компанією-лоукостером Ryanair.

Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму Facebook.

Прем'єр-міністр провів спеціальну нараду з керівництвом Мінінфрастурктури, Мін'юсту, аеропорту "Бориспіль", Асоціації "Аеропортів України" та Офісу залучення та підтримки інвестицій. Так, у ході переговорів представники вирішили звернутися до НАБУ та Антимонопольний комітет України для оцінки переговорів з Ryanair щодо дотримання законодавства і умов конкуренції.

Також Гройсман зазначив, що переговори із лоукостером вирішили відновити. У перемовинах візьме участь також Міністерство інфраструктури і аеропорт "Бориспіль", а також директор UkraineInvest Даніель Білак.

Крім того, Міністерство інфраструктури має швидко розробити Стратегію розвитку транспортної галузі в авіасегменті, зокрема, стратегію розвитку українських аеропортів із залученням лоукостів.

Останніми днями ЗМІ обговорюють тему зміни планів ірландської авіакомпанії #Ryanair виходити на український ринок. Ситуа...

Опубликовано Volodymyr Groysman 11 июля 2017 г.

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, компанія-лоукостер Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Зазначимо, міністр інфраструктури Володимир Омелян збирається 12 липня внести на розгляд Кабінету міністрів подання про звільнення гендиректора Міжнародного аеропорту "Бориспіль" Павла Рябікіна.

ВідеоЛоукостер Ryanair не працюватиме в Україні

Залиште свій коментар