"Роттердам плюс, Ryanair – мінус". Як у Мережі відреагували на вихід лоукостера з України

У коментарях не обійшлося і без жартів. 

Оголошення авікомпанії-лоукостера Ryanair про скасування польотів з України викликало бурхливе обговорення у соціальних мережах.

Перевізник вказав, що київський аеропорт "Бориспіль" не дотримався ухваленої раніше угоди, а скасувати польоти доведеться не лише з Києва, але й з Львова. 

У Борисполі, натомість, наголосили, що ірландська компанія не підписала угоду. Як заявив директор аеропорту Павло Рябікін, за свій прихід ірландці зажадали умов, які порушують українське законодавство і закони бізнесу.

Користувачі соціальних мереж почали писати, що через вихід Ryanair  програє пересічний український пасажир та український туризм, а  ситуація загалом є показовою щодо того, як Україна загалом готова до європейських стандартів.

Є і ті, хто назвали політику Ryanair  агресивною, а вимоги такими, яких не має жодний перевізник в Україні. Не обійшлося і без жартів по темі виходу лоукоста. Дивіться добірку постів нижче.  

 

Моє (неекспертне) відчуття: скандал KBP vs Ryanair - не змова на користь МАУ, а якась багатостороння лажа: 1. Термінал D...

Опубликовано Hlib Vyshlinsky 10 июля 2017 г.

Ryanair Я зауважал "Борисполь". Авиакомпания требовали такие условия и льготы, которых нет ни у одной из авиакомпаний ...

Опубликовано Dmitry Raimov 10 июля 2017 г.

Дешевле авиабилеты — больше туристов в Украине — валюта в страну — рост заинтересованного в туристах бизнеса (кафе, бары...

Опубликовано Сергеем Дидковским 10 июля 2017 г.

- Ало! Ало! Драстє. Це дірєктор аеропорту "Бориспіль" Павєл Рябікін? - Да. Це я. Говорітє. - Це вас Марк турбує. Марк. Ц...

Опубликовано Мыколой Джерей 10 июля 2017 г.

Як каже Faina Kaplan, навіть не знаю кому вірити. Дублін, 10 липня (Рейтерс) - Ірландський лоу-кост авіакомпанія РаянЕй...

Опубликовано Тимофеем Миловановым 10 июля 2017 г.

Як повідомлялося раніше, міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомляв, що вже 10 липня найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія Ryanair може оголосити про скасування польотів в Україну бо не дійшла згоди з київським аеропортом "Бориспіль". 

5 липня Міжнародний аеропорт "Бориспіль" офіційно підписав угоду з авіакомпанією-лоукостером Ryanair. Однак пізніше європейська компанія заявила, що не погоджується на умови обслуговування, які йому запропонував аеропорт "Бориспіль" в своїй версії двостороннього договору. 

Раніше міжнародний аеропорт "Бориспіль" ніяк не міг домовитися з найбільшим європейським лоукостером Ryanair. Як повідомив директор аеропорту Павло Рябкін, авіаперевізник не погоджувався з їхніми цінами. Рябкін розповів, що пропозицію авіакомпаніям зробили ще в лютому, оферта визначила умови роботи з авіакомпаніями щодо надання тарифів. 

ВідеоІрландський лоу-костер "Ryanair" не підписав угоду із українським аеропортом "Бориспіль"

Залиште свій коментар