Військові під Авдіївкою розповіли про ознаки появи кадрових російських військових на боці "ДНР"

Коли штатні армійці заїздять на передові позиції – це стає одразу помітно.

Промислова зона поблизу Авдіївки залишається під прицілом бойовиків, які не соромляться обстрілювати її з мінометів не лише вночі, а й посеред дня. Підступний розрахунок заскочити оборонців української землі зненацька частково виправдовує себе, адже днями двох військових було поранено, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олександра зачепило в руку, він переглядає шокуючі фотографі поранення на телефоні. Але каже, що пальці рухаються, а отже – рука заживе. "Я переходив позиціями і виходить, залетіла шальна – лікарі ще не сказали, або куля, або осколок", - зізнається боєць 72-ї бригади з позивним "Барні".

ВідеоПроросійські бойовики у темряві поновили потужні обстріли українських позицій

Іншого військового поранило у спину. Осколок так і не дістали, але загрози життю немає. "Просто над окопом, над головою залетів, вибухнув. Ми з товаришем пригнулися, ну, я відчув, що шось в боку болить. У бронежилєт взагалі не влучило, получається, під руку, між пластинами", - каже боєць Олексій Бойко.

Військові кажуть, що така картина обстрілів є типовою для цієї ділянки фронту. "Ще зранку може бути трохи тихо, але от після обіду, під вечір, а особливо вночі… Стрілкотня, РПГ, міномети", - каже боєць із позивним "Сьома". Наче на підтвердження цих слів бойовики не стали чекати навіть обіднього часу – гатити по позиціях 72-ї бригади почали рівно опівдні. Отже, перемир'я для збору врожаю насправді не діє.

Фотогалерея З'явились фотографії зруйнованої Авдіївки після обстрілу (6 фото)

Солдати на передовій упевнені, що терористи використовують затишшя для перегрупування військ, бо з протилежного боку чути безперервний гул важкої техніки. Українські бійці кажуть, що найбільш інтенсивним вогнем бойовики, як правило, прикривають ротацію та появу на передовій свіжих сил російської армії. "Коли вони заїздять – набагато інтенсивніше, можуть навіть танки виїздити, працювати. Прикривають. Снайпери – це точно кадрові військові, тому що дуже влучно б'ють, і там не з СВД ходять", - твердить позивний "Сьома".

Як уже повідомлялося, 10 липня ворог безуспішно намагався втягнути українські війська у бойове протистояння. З початку доби бойовики 10 разів порушили режим перемир'я. 

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

Залиште свій коментар