Військові під Авдіївкою розповіли про ознаки появи кадрових російських військових на боці "ДНР"

Коли штатні армійці заїздять на передові позиції – це стає одразу помітно.

Промислова зона поблизу Авдіївки залишається під прицілом бойовиків, які не соромляться обстрілювати її з мінометів не лише вночі, а й посеред дня. Підступний розрахунок заскочити оборонців української землі зненацька частково виправдовує себе, адже днями двох військових було поранено, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Олександра зачепило в руку, він переглядає шокуючі фотографі поранення на телефоні. Але каже, що пальці рухаються, а отже – рука заживе. "Я переходив позиціями і виходить, залетіла шальна – лікарі ще не сказали, або куля, або осколок", - зізнається боєць 72-ї бригади з позивним "Барні".

ВідеоПроросійські бойовики у темряві поновили потужні обстріли українських позицій

Іншого військового поранило у спину. Осколок так і не дістали, але загрози життю немає. "Просто над окопом, над головою залетів, вибухнув. Ми з товаришем пригнулися, ну, я відчув, що шось в боку болить. У бронежилєт взагалі не влучило, получається, під руку, між пластинами", - каже боєць Олексій Бойко.

Військові кажуть, що така картина обстрілів є типовою для цієї ділянки фронту. "Ще зранку може бути трохи тихо, але от після обіду, під вечір, а особливо вночі… Стрілкотня, РПГ, міномети", - каже боєць із позивним "Сьома". Наче на підтвердження цих слів бойовики не стали чекати навіть обіднього часу – гатити по позиціях 72-ї бригади почали рівно опівдні. Отже, перемир'я для збору врожаю насправді не діє.

З'явились фотографії зруйнованої Авдіївки після обстрілу

Солдати на передовій упевнені, що терористи використовують затишшя для перегрупування військ, бо з протилежного боку чути безперервний гул важкої техніки. Українські бійці кажуть, що найбільш інтенсивним вогнем бойовики, як правило, прикривають ротацію та появу на передовій свіжих сил російської армії. "Коли вони заїздять – набагато інтенсивніше, можуть навіть танки виїздити, працювати. Прикривають. Снайпери – це точно кадрові військові, тому що дуже влучно б'ють, і там не з СВД ходять", - твердить позивний "Сьома".

Як уже повідомлялося, 10 липня ворог безуспішно намагався втягнути українські війська у бойове протистояння. З початку доби бойовики 10 разів порушили режим перемир'я. 

Кореспондент ТСН Євгеній Агарков

Залиште свій коментар