Гройсман скликав уряд говорити про скандал із Ryanair. Онлайн-трансляція

На засіданні розглянуть звільнення гендиректора аеропорту.

У середу, 12 липня, Кабінет Міністрів України зібрався на засідання.

Серед низки питань, урядовці обговорять невдалі перемовини між бюджетним перевізником Ryanair і міжнародним аеропортом "Бориспіль". 

Також на засіданні розглянуть подання на звільнення генерального директора летовища Рябікіна.

Нагадаємо, у понеділок, 10 липня, Ryanair заявила про вихід з України попри укладений ще в березні договір та домовленості з аеропортом "Бориспіль". За словами компанії, саме недотримання угоди й було причиною скасування приходу.

Директор аеропорту, своєю чергою, зняв відповідальність за зрив угоди з аеропорту. За його словами, ірландська компанія жадала умов, які порушують українське законодавство й закони бізнесу. Так, Ryanair хотів для себе безкоштовної аеронавігації в Україні, безкоштовних реєстраційних стійок у терміналах, безкоштовного приміщення для головного офісу і офісу з продажу квитків, а також права збудувати власний готель на території аеропорту – загалом 14 пунктів вимог. Остання з яких – будь-які суперечки мали би вирішувати британські суди. 

Зазначимо, міністр інфраструктури Володимир Омелян збирається 12 липня внести на розгляд Кабінету міністрів подання про звільнення гендиректора аеропорту Павла Рябікіна.

Своєю чергою, український уряд хоче продовжити переговори з Ryanair, повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

ВідеоУряд має намір поновити переговори з ірландським лоукостом "Ryanair"

Залиште свій коментар