Після Євро-2012 авіаквитки можуть стрімко подешевшати

Дата публікації
Перегляди
1693
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Після Євро-2012 авіаквитки можуть стрімко подешевшати

Аеропорт "Київ" приймає міжнародні рейси з 17 країн / Фото: article.wn.com

Київ отримав власний сучасний міжнародний термінал – тепер мешканцям столиці не конче треба їхати за 30 кілометрів у Бориспіль, аби вилетіти за кордон.

Новий сучасний термінал відкрили у Київському аеропорту. Це, фактично, нове життя старого напівзакинутого летовища в Жулянах, йдеться в сюжеті ТСН.

Працівники аеропорту радіють: нові робочі місця добре виглядають та якісніше обладнані. На території терміналу діють кілька ресторанів та кафе. Ціни в них нижчі, ніж у старшого брата – аеропорту Борисполя.

Новий термінал може обслуговувати до 500 пасажирів за годину. "Наразі в нас виконуються рейси до 17 країн світу. Я планую, що ближчим часом це число, мінімум, подвоїться", - зізнався голова ради директорів КП "Київ" Денис Косторжевський.

Дивіться фото: У Жулянах відкрили новий міжнародний термінал аеропорту "Київ"

Віце-прем'єр Борис Колесніков переконаний, що аеропорту буде для кого працювати і після Євро-2012. Українці з кожним роком літають усе більше.

"Зараз завдання – внутрішні рейси. Ми підемо на дуже серйозні заходи зі зниження цін квитків", - пообіцяв урядовець.

Уже після Євро-2012 у столичному аеропорту "Київ" планують спорудити ВІП-термінал, звідки вилітатимуть багаті та успішні, зазвичай власними літаками. Також у планах – ще один додатковий термінал для внутрішніх рейсів. А приміщення старого аеровокзалу, можливо, перетворять на музей.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1693
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація