Полтавці збирають гроші для паралізованого вчителя

Дата публікації
Перегляди
3633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Полтавці збирають гроші для паралізованого вчителя

Друзі Вадима створили для його порятунку сторінки в соціальних мережах / Фото: Коло Полтави

Постраждалий у ДТП 30-річний мешканець Полтави потребує тривалої та недешевої реабілітації.

30-річний Вадим Манучаров паралізований після ДТП. Він був пасажиром автомобіля "Міцубісі Лансер", який нещодавно врізався в огорожу і стовп у Полтаві.

Зараз Вадим перебуває у тяжкому стані та потребує коштів на вартісне лікування.

Медикам нейрохірургічного відділення обласної лікарні вдалося врятувати життя чоловіка, але поки що самостійно рухатися та вживати їжу він не може. У нього струс головного мозку, черепно-мозкова травма, численні переломи шийних хребців спинного мозку, пише Коло Полтави.

"Якщо мій син одужає, це буде чудо. Хоча він і при свідомості, але повністю паралізований. Коли його стан покращиться, знадобиться тривала реабілітація у спеціальній клініці. Якщо він через рік почне хоча б сидіти, це буде величезне досягення", — говорить крізь сльози Сурен Манучаров, батько постраждалого.

Родина та друзі Вадима терміново збирають кошти для відновлення стану здоров'я потерпілого у Київському реабілітаційному центрі. Три місяці перебування там обійдуться у понад 200 тисяч гривень. Сума завелика для батьків – пенсіонерів, за фахом колишніх вчителів.

Вадим Манучаров навчався у Полтавській гімназії №30, де також працювали його батьки. Потім закінчив Полтавський національний педагогічний університет. За місцем роботи —ПТУ №21 — його характеризують позитивно.

"Вадим Суренович працює у нас викладачем іноземної мови. Він раніше не лише проводив уроки, а й постійно брав участь у різних культурних заходах училища. Зокрема, часто виступав з пісенними номерами, адже у нього гарний голос. Запрошували його і на обласні концерти", — розповіла Ірина Закапко, методист ПТУ №21.

Тож батьки, друзі, колеги Вадима Манучарова закликають відгукнутися всіх небайдужих полтавців та, по можливості, надіслати кошти для лікування постраждалого у ДТП чоловіка.

Реквізити для допомоги:

Отримувач: А-Банк

Номер рахунка: 29244825503000

МФО: 307770 ОКПО: 14360080

Призначення платежу(кому): Манучаров Сурен Ашотович (тато Вадима)

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аварії
Дата публікації
Перегляди
3633
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація