Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
При розрахунку цін на газ частина цифр була взята зі стелі - нардеп

У Раді заявляють, що абсолютна більшість людей не зможе платити за цими цінами.

Народний депутат із фракції "Самопоміч" Єгор Соболєв вважає, що чинні тарифи на газ для населення не є обґрунтованими.

"Ще минулого року парламентська комісія дійшла висновку, що частина цифр, які "Нафтогаз" порахував при розрахунку цін на газ, взяті зі стелі", – заявив він на погоджувальній раді, передає Українська правда.

"Останні тенденції, останні цифри показують, що абсолютна більшість людей по-справжньому не зможуть платити за цими цінами. Робити всіх отримувачами субсидій – не може в країні мільйони людей бути "іждівенцями", це теж викривлена економічна політика, просто в інший бік", – наголосив депутат.

"Наша пропозиція: ціни мають бути встановлені, доки немає ринку, стільки, скільки вони вартують з чесним обґрунтуванням кожної цифри", – додав Соболєв.

Депутат від "Самопомочі" наголосив, що  субсидії люди мають отримувати грошима, з правом використовувати їх або на оплату житлово-комунальних послуг, або на енергозбереження.

Соболєв переконаний, що "в уряду мають бути збережені гроші для енергоефективності,енергозбереження в багатоквартирних будинках".

"Жодна країна східної Європи не оминула цього. Люди не вирішать самі проблему багатоквартирних будинків. Тому лічильники, стіни, вікна – для цього всього потрібні стимулюючі програми", – пояснив він.

"Міністерство фінансів підтверджує, що зараз велика дірка у державній скарбниці. Це означає, що уряду разом із нами час зайнятися реалізацією другого завдання: нормальна податкова політика. Бізнес розквітне – але йому треба дати правила і можливості", – заявив Соболєв

Він наголосив: "Бюджетна резолюція мала бути в парламенті 1 червня, і ми мали її розглядати. Якщо ми знову відкладемо і планування бюджету, і планування нормальної податкової системи на грудень – ми втратимо ще один рік".

Нагадаємо, уряд затвердив нові тарифи на газ для населення. За тисячу кубометрів з 1 травня доводиться платити вже 6879 грн за тисячу кубометрів. 

Радикальна партія та "Батьківщина" блокують трибуну, вимагаючи перегляду тарифів. Також представники профспілок виходили у Києві з масовим протестом через підняття тарифів – вимагають збільшення зарплат, аби люди могли сплатити за комуналку за новими тарифами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції