Рада з боями підтримала реорганізацію "Нафтогазу" (фото)

Дата публікації
Перегляди
3198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада з боями підтримала реорганізацію "Нафтогазу" (фото)

Голоосування за закон про реорганізацію "Нафтогазу" спричинив бійку у Раді / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Рада у першому читанні проголосувала за законопроект про реформування нафтогазового комплексу, який також забороняє оренду ГТС. 

20 березня Рада прийняла у першому читанні законопроект про реформування нафтогазового комплексу, який дозволяє реорганізацію НАК "Нафтогаз Україна", але забороняє оренду і приватизацію газотранспортної системи (ГТС) країни.

Дивіться фото Депутати в Раді ледь не влаштували мордобій через "Нафтогаз"

Відповідний проект закону за основу підтримало 237 парламентаріїв при необхідному мінімумі в 226 голосів.

До останнього моменту всі спроби Верховної Ради прийняти зміни до законодавства, що дозволяють почати реорганізацію головної української монополії - "Нафтогазу", блокувалися опозицією, яка вважала, що реформування держкомпанії призведе до передачі Росії контролю над українською ГТС.

Опозиція і 20 березня намагалася блокувати розгляд законопроекту про реформування нафтогазового комплексу: депутати опозиційних фракцій зібралися біля трибуни в той час, коли перший віце-спікер Ради Адам Мартинюк оголошував початок розгляду питання. Депутати кричали: "Ганьба!".

 

Народний депутат від "БЮТ-Батьківщини" Василь Кравчук вирвав з проводами мікрофон у заступника голови Міністерства енергетики та вугільної промисловості Володимира Макухи, коли той намагався зробити доповідь у Верховній Раді по законопроекту про ГТС. Макуха, який перебував в урядовій ложі, спробував включити сусідні мікрофони, але в нього нічого не вийшло, тому він так і не зміг зробити доповідь.

Крім того, біля урядової ложі сталася бійка між бютівцями, які намагалися зірвати виступ Макухи, і регіоналами, які спробували цьому зашкодити.

Рада з боями підтримала реорганізацію "Нафтогазу"

Рада з боями підтримала реорганізацію "Нафтогазу"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3198
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація