Росія все ж відшукала недоліки в українських сирах

Дата публікації
Перегляди
2961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росія все ж відшукала недоліки в українських сирах

Росія залишилася незадоволена українськими сирами

Ревізори заявили, що сир "Російський" виробництва заводу "Гадячсир" не відповідає російським вимогам за формою, розмірами та масою.

Фахівці Росспоживнагляду знайшли порушення при перевірці українського заводу "Гадячсир", який збирається поставляти сирну продукцію в Росію.

Про це йдеться у повідомленні Росспоживнагляду.

"Виробництво сиру, що поставляється на територію Російської Федерації, проводиться з порушеннями технологічного процесу на ділянках його дозрівання, упаковки, а також доставки компонентів для його виробництва", - зазначили у службі, додавши, що технологічні параметри по виробництву сиру не відповідають вимогам російського законодавства.

Комісія Росспоживнагляду працювала на підприємстві "Гадячсир" 27 і 28 березня.

"Так, наприклад, сир напівтвердий сичужний "Російський", що виробляється на підприємстві, не відповідає російським вимогам за формою, розмірами, масою та органолептичними показниками. Технологія виробництва зазначеного сиру також порушується за тривалістю обсушки, температурними режимами і термінами проведення дозрівання", - повідомили у санітарній службі Росії.

Росспоживнагляд повідомляє, що термін дозрівання сирів замість належних 60 діб замінений на 20-30 діб. "При самопресуванні і пресуванні сирів змінені параметри температури повітря (25 °С проти 20 °С), змінена технологія обсушки сиру за тривалістю, температурі в приміщеннях в бік підвищення до 25 -27 °С проти 8-12 °С, по термінах обсушки з 1-5 доби до 4-5 хвилин і т.д.", - додали у санслужбі.

"В процесі перевірки також виявлено, що крім виробництва сиру підприємством виробляються сирні продукти і спреди, технологія яких передбачає використання тропічних олій", - повідомили у відомстві.

"Незважаючи на вимоги комісії про подання технічних документів на сирні продукти і спреди, технічна документація на їх виробництво представлена ​​не була, при цьому була спроба приховати зазначені факти. Крім того, на підприємстві встановлені суттєві порушення санітарно-технічного стану та виробничого контролю технології виготовлення продукції", - зазначили у Росспоживнагляді.

У відомстві також повідомили, що проінформували керівництво підприємства про виявлені порушення.

"Запропоновано розробити план заходів щодо усунення зазначених недоліків та подати до Росспоживнагляду", - сказали в російській санітарній службі.

Нагадаємо, з 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення в країну сирів деяких українських виробників через те, що продукція не відповідає техрегламенту РФ на молоко і молочну продукцію.

Раніше у четвер перший заступник міністра аграрної політики і продовольства Микола Безуглий заявив, що фахівці Росспоживнагляду під час перевірки підприємства ТОВ "Гадячсир" не виявили жодних технологічних порушень.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2961
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація